Zwroty i reklamacje

Przed odebraniem przesyłki sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne możesz odmówić przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktować się z nami pod numerem telefonu 697548198. 

Po pokwitowaniu odbioru paczki otwórz paczkę w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności sporządźcie protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji

Wyślij formularz reklamacji (pobierz formularz reklamacji) na adres e-mailowy: reklamacje@e-majka.pl. W formularzu uwzględnij: (1) informacje dotyczące przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) dane kontaktowe składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji. Do formularza dołącz zdjęcia wad produktu.

2. Rozpatrzenie reklamacji

Na Twoją reklamację odpowiemy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. 

-> Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni od dnia podjęcia decyzji odeślij nam produkt, a my zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

-> Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji.

Wszystkie decyzje przekazywane będą drogą e-mailową.

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie (pobierz oświadczenie odstąpienia od umowy) i wyślij go na nasz adres e-mail: reklamacje@e-majka.pl w tytule wiadomości wpisując: "Odstąpienie od umowy", a następnie odeślij zakupiony towar na adres:  

Majka Maja Jurek
Prusa 19
21-100 Lubartów

Do paczki ze zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Google Translate
 
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl