Pytania i odpowiedzi

1. Jak sprawdzić dostępność produktów?

Przy każdym z produktów znajduje się informacja o jego dostępności w e-sklepie:

  • Brak towaru – chwilowo nie mamy produktu na magazynie; jeżeli jesteś bardzo zainteresowany tym produktem, poinformuj nas o tym mailowo: sklep@e-majka.pl;
  • Na wyczerpaniu – dysponujemy ostatnimi sztukami danego towaru, warto się spieszyć z zakupem!;
  • Średnia ilość – mamy kilka egzemplarzy danego produktu;
  • Duża ilość – mamy kilkanaście egzemplarzy danego produktu;
  • Dostępny na zamówienie – możemy specjalnie dla Ciebie sprowadzić ten produkt - skontaktuj się z nami mailowo: sklep@e-majka.pl;
  • Spodziewana dostawa – produkt będzie dostępny już wkrótce;
  • Wycofany z oferty – produkt nie jest już dostępny w ofercie naszego sklepu.

2. Jak sprawdzić stan mojego zamówienia?

Informacje o postępach w realizacji Twojego zamówienia będziemy przesyłać na Twój adres mailowy. Dodatkowo stan zamówienia możesz sprawdzić logując się do Twojego konta na naszej stronie - znajdziesz tam informacje o bieżących oraz już zrealizowanych zamówieniach.

3. Jak zmienić moje zamówienie?

Zmienić zamówienie możesz tylko do momentu jego skompletowania. Po wysłaniu zamówienia zmiana jest niemożliwa. Aby zmodyfikować zamówienie (zmienić adres dostawy, zmienić sposób płatności lub dostawy, dodać produkt do zamówienia) skontaktuj się z nami mailowo: sklep@e-majka.pl.

4. Jak anulować moje zamówienie?

Anulować zamówienie możesz tylko do momentu jego skompletowania. Po wysłaniu zamówienia anulowanie jest niemożliwe. Aby anulować zamówienie skontaktuj się z nami mailowo: sklep@e-majka.pl.

5. Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?

Tak, masz prawo do odstąpienia od zawartej umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, w terminie 14 dni od dostarczenia produktu. Taki towar nie może jednak nosić śladów używania, nie może być zniszczony czy uszkodzony, musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu z jego całą zawartością.

Opis reklamacji i zwrotów

 

 

 

Google Translate
 
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl